MÖBLER / Byråar, sekretärer / Chiffonjé 8269431
nr 826 9431
Chiffonjé
1800-tal, Björk, längd: 130 cm, djup: 60 cm, höjd: 146 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
3.000 kr
Såld:
1.600 kr
måndag 13 maj 2013
kl 19:44:31
11/5 19:38:43
1.500 kr
13/5 18:32:02